Služby

Sjednocování zámků na jeden klíč, přestavby zámků

Sjednocování zámků (vložek) je služba určena pro ty, kteří u sebe nosí více různých klíčů od jednoho objektu. Ze zkušenosti víme, že málo zákazníků ví o možnosti sjednocení více zámků na jeden klíč. Příkladem můžou být vstupní dveře vybavené třemi různými zámky, kde každý zámek má svůj klíč. Odemykání nebo zamykání v tomto případě představuje zdlouhavý proces hledání toho správného klíče na svazku. My vám v tomto případě nabízíme možnost sjednocení všech tří zámků na jeden klíč. Takto upravená varianta umožňuje velmi rychlé a bezpečné odemykání i zamykání pouze jedním klíčem. Dalším příkladem může být rodinný domek, kde každé dveře (vstup, garáž, visací zámek na kůlně, ...) mají svůj vlastní klíč a kde nalezení toho správného je otázkou spíše náhody. Po sjednocení se obsluha celého objektu stává velmi jednoduchou a komfortní. Navíc tímto krokem získáváte něco, o čem ostatní kolem vás ani netuší.

Přestavba je užitečná služba v případě, že byl ztracen klíč a není jisté zda ho nevlastní neoprávněná osoba. V tomto případě vám pouze přestavíme vámi přinesenou vložku na jiný klíč, což představuje mnohem levnější variantu než nákup nové vložky.

Výroba klíčů podle zámku

Tato služba se týká případu, kdy už neexistuje žádný klíč od zámku a pořízení nebo výměna za nový by představovala velmi nákladnou operaci, např. automobil (výměna všech zámků) nebo starožitná skříň (starobylý zámek).

Nouzové otevírání zámků

Tuto službu posyktujeme pouze po předchozí dohodě na telefonním čísle: 702 043 823. Cena je vždy závislá na konkrétním případu. Např. za otevření pouze zabouchnutých běžných dveří účtujeme od 1500,- Kč. Při vyšším stupni zabezpečení nebo u zamčených dveří se cena zvyšuje min. 2000,- Kč. U automobilů účtujeme min. 1500,- Kč dle složitosti prováděné práce. Za menší práce jako jsou poštovní schránky, nábytkové zámečky, skříně a pod. účtujeme 500,- Kč

Vytisknout stránku Vytisknout stránku