Autoklíče, čipové klíče, dálkové ovladače

Snahou naší společnosti je poskytovat kompletní nabídku všech druhů autoklíčů. Zejména v dnešní době složitých elektronických imobilizérových zabezpečení je tato snaha významným ukazatelem, který nás odlišuje od konkurence.

Autoklíče s čipem

Autoklíče s imobilizérem (zhruba od roku 1995). Tyto autoklíče se od klasických liší především přítomností malého elektronického čipu umístěného v plastové hlavě klíče. Takové zabezpečení používají v současné době všechny automobilové společnosti a je jejich snahou toto zabezpečení neustále modifikovat a zlepšovat. I přes neustálý vývoj vám naše společnost díky vyspělým elektronický přístrojům nabízí výrobu autoklíčů s imobilizérem na široké spektrum značek. U některých typů klíčů nabízíme možnost výroby i s dálkovým ovládáním. Všechny autoklíče zhotovíme na počkání v naší provozovně.

Autoklíče bez čipu

Autoklíče bez imobilizéru (zhruba do roku 1995). Nabídka těchto klíčů je téměř kompletní a díky našemu dodavateli jsme schopni zajistit i klíče na méně obvyklé značky automobilů. Nabízíme i možnost výroby klíčů podle zámku dveří nebo spínací skříňky a opravy všech druhů autozámků.

Speciální autoklíče

Naše nabídka autoklíčů by nebyla kompletní bez doplňkových klíčů používaných ve vozidlech především k dodatečnému zabezpečení volantu nebo řadící páky. Klíče zhotovíme na počkání a jedná především o systémy KONSTRUCT, DEFEND, FAB a další.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku