Klíče

Kromě obyčejných "fabkových" klíčů ve standardním stříbrném provedení zaznamenaly úspěch u našich zákazníků klíče s různými barevnými motivy. Tyto klíče se rychle staly oblíbeným moderním doplňkem současného náročného životního stylu, kdy je potřeba nosit u sebe něco nového a neotřelého. Navíc jsou snadno identifikovatelné mezi ostatními klíči.

Barevné klíče

Velmi žádané jsou barevné klíče vyrobené ze speciální lehké, ale přitom pevné hliníkové slitiny. Tyto klíče nabízejí své uplatnění u osob, které u sebe nosí velké množství klíčů, neboť jsou 10x lehčí než klíče klasické mosazné. Jsou ale také lákavým doplňkem, který umožňuje snadné rozlišení klíčů.

V současné době vzrůstá potřeba zajistit dodatečnou ochranu klíčů proti nežádoucímu kopírování. Tato ochrana většinou spočívá v existenci bezpečností karty prodávané spolu s vložkou, bez které vám nikdo nemůže vyrobit kopii vašeho klíče. V případě, že jste majitelem takto zabezpečených klíčů, nabízí vám naše společnost (po předložení bezpečnostní karty) výrobu duplikátů. Výroba takových klíčů bude provedena na počkání. Jedná se především o systémy značek EVVA, GUARD, FAB, ...

Bezpečnostní klíče Důlkové klíče

Některé systémy současných klíčů upouštějí od klasické zubové koncepce a vznikají tak klíče důlkové nebo jinak modifikované. I u takto složitých klíčů jsme schopni vám na počkání vyrobit duplikáty. Jedná se především o systémy značek DEFEND, MUL-T-LOCK, FAB, LOCKSYS, ...

Nejvyšším stupněm ochrany klíčů v současné době je patentová ochrana. Jedná se opět o klíče dodávané s bezpečností kartou, ale rozdíl od výše uvedených spočívá v tom, že klíčaři nemají volný přístup k polotovarům a je nutno je objednávat přímo u výrobce. Některé typy jsou vyobrazeny na obrázku vpravo a je na první pohled zřejmé, že se jedná velmi složité systémy. Není výjimkou, že počet kombinací (různých klíčů) u těchto systémů přesahuje několik biliónů. I tyto klíče jsme schopni vám na objednávku zajistit. Jedná se především o systémy značek KABA a EVVA.

Patentové klíče Trezorové klíče

S rostoucí snahou zabezpečit majetek roste i počet zákazníků, kteří používají složité trezorové systémy. Jedná se o používání klasických trezorů nebo o dodatečnou úpravu vstupních dveří vybavených trezorovým zámkem. Naše společnost je technicky vybavena pro výrobu všech druhů trezorových klíčů. Tyto klíče jsou vyráběny na počkání.

Minulost ale i současnost jsou provázeny dozickými a tvarovými klíči. Tyto klíče vám vyrobíme na počkání na naší provozovně. Nabízíme několik povrchových úprav i tvarových modifikací. Vyrábíme i atypické klíče nebo klíče podle přineseného zámku.

Dozické klíče Nábytkové klíče

Nedílnou součástí každé domácnosti jsou nábytkové klíče sloužící k uzamykání různých skříní a nábytkových doplňků. Naší snahou je mít tyto klíče skladem a vyhovět tak všem požadavkům. Jsme schopni vyrobit i klíče podle přineseného zámku, což je vhodné zejména u starších typů, kde byla jejich výroba již ukončena nebo při restaurátorských pracích.

Samozřejmostí u naší společnosti je kompletní nabídka všech ostatních klíčů používaných na českém trhu. Jedná se především o klíče na osobní skříňky, zásuvky stolů, poštovní schránky, visací zámky a ostatní. Díky technickému vybavení a šikovnosti jsme schopni zakázkově vyrobit i klíče na všechny atypické zámky.

Ostatní klíče

Vytisknout stránku Vytisknout stránku